Rockwool Airrock XD Hő- és hangszigetelő lemez 50x600x1000 mm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 6 tábla/csomag |
| Hőszigetelő képesség | λ 0.037 W/m K |
| Kiszerelés | 3,6 m2/csomag |
| Rakat norma (db) | 16 csomag/raklap |
| Rakat norma (m2) | 57,6 m2/raklap |
| Súly kg | 18 kg |
| Testsűrűség | 90 kg/m3 |
| Típus | Airrock XD |
| Alkalmazás | tetőtér, válaszfal |
| Vastagság mm | 50 mm |
| Szélesség mm | 600 mm |
Leírás
A ROCKWOOL kőzetgyapot tulajdonságai:
Műgyanta kötésű, teljes keresztmetszetében víztaszító, csupasz kőzetgyapot lemez. kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegése, képes a tűzterjedést megakadályozni. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessége is kiemelkedő. teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek. páraáteresztő képessége gyakorlatilag a le-vegőével megegyező. Nem zsugorodik, nincs hőmozgása. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, EUCEB minősítésű kőzetgyapot alapanyagból készül.
Csomagolás:
Az Airrock XD lemezek ROCkWOOl feliratos polietilén zsugor fóliába csomagolva, bálában kerülnek forgalomba. A termék legfontosabb tulajdonságai a csomagolóanyagra ragasztott kísérőcímkén is olvashatók.
Tűzvédelmi osztály: A1
