Rockwool Airrock ND Hő- és hangszigetelő lemez 50x600x1000 mm
Paraméterek
| Csomagolási mennyiség | 10 tábla/csomag |
| Hőszigetelő képesség | λ 0.035 W/m K |
| Kiszerelés | 6,0 m2/csomag |
| Rakat norma (db) | 10 csomag/raklap |
| Rakat norma (m2) | 60 m2/raklap |
| Súly kg | 16 kg |
| Testsűrűség | 50 kg/m3 |
| Típus | Airrock ND |
| Alkalmazás | tetőtér, válaszfal |
| Vastagság mm | 50 mm |
| Szélesség mm | 600 mm |
| 96027 |
Leírás
A ROCKWOOL kőzetgyapot tulajdonságai:
Műgyanta kötésű, teljes keresztmetszetében víztaszító, csupasz kőzetgyapot lemez. kiváló hőszigetelő. Nem éghető, hő hatására füstöt nem fejleszt, nincs égvecsepegése, képes a tűzterjedést megakadályozni. Nemcsak jól hangszigetel, hanem hangelnyelő képessége is kiemelkedő. teljes keresztmetszetében víztaszító, felületéről a vízcseppek leperegnek. páraáteresztő képessége gyakorlatilag a le-vegőével megegyező. Nem zsugorodik, nincs hőmozgása. Az egészségre nem káros: magas biológiai oldódóképességű, EUCEB minősítésű kőzetgyapot alapanyagból készül.
Csomagolás:
Az Airrock ND lemezek ROCkWOOl feliratos polietilén zsugorfóliába csomagolva, bálában kerülnek forgalomba. A termék legfontosabb tulajdonságai a csomagolóanyagra ragasztott kísérőcímkén is olvashatók.
Tűzvédelmi osztály: A1
