Fríz Antik Szahara barna 21x7x6 - design elem
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 68 db/nm |
| Fagyállóság | Fagy- és olvasztósóálló |
| Hosszúság cm | 21 cm |
| Magasság cm | 6 cm |
| Méret | 21x7x6 |
| Rakat norma (m2) | 8,47 m 2 /raklap |
| Súly kg | 1173 kg |
| Szélesség cm | 7 cm |
| Terhelhetőség | gyalogosan járható |
Leírás
A Frühwald Fríz beépítésével egyedi design megjelenést adhat kapubeállójának, járdájának vagy teraszának. Különböző színek, formák és felületek kreatív kombinálásával egyedi és mégis harmonikus összhatást érhet el.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
