Deante Prizma 170 beépíthető akril kád 170x70 cm, kád lábbal
Paraméterek
| Anyag | akril |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Kiszerelés | darab |
| Súly kg | 18.6 kg |
| Szélesség cm | 70 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | egyenes |
| Alkalmazás | Fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 170cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
