Deante Prizma 150 beépíthető akril kád 150x70 cm, kád lábbal
Paraméterek
| Anyag | akril |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Kiszerelés | darab |
| Súly kg | 16.5 kg |
| Szélesség cm | 70 cm |
| Szín | fehér |
| Típus | egyenes |
| Alkalmazás | Fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 150cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
