Deante Jasmin Plus szögletes zuhanykabin, 90cm x 90cm x 190 cm
Paraméterek
| Anyag | edzett üveg, krómozott alumínium profilok |
| Csomagolási mennyiség | 1 |
| Kiszerelés | darab |
| Magasság cm | 190 cm |
| Súly kg | 43.6 kg |
| Szélesség cm | 90 cm |
| Típus | szögletes |
| Alkalmazás | Fürdőszoba |
| Hosszúság cm | 90cm |
Leírás
Termékjellemzők: - 5 mm víztiszta, edzett biztonsági üveg - ajtó típusa: tolóajtó - keret színe: króm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
