swissporTON Róna egyenes, sima felületű alapcserép fekete matt engóbozott (Creaton)
Paraméterek
| Anyagszükséglet | 19.2 db/m2 |
| Kiszerelés | 0,31 m2/minipack |
| Rakat norma (db) | 324 db/raklap |
| Rakat norma (m2) | 16,87 m2/raklap |
| Súly kg | 2.52 kg |
| Tetőfedő anyag típusa | kerámia |
| Vastagság mm | 21 mm |
| Szélesség mm | 205 mm |
| Hosszúság mm | 400 mm |
| 127217 |
Leírás
RÓNA tetőcserép íves vagy egyenes vágásával, sima felületével a variációk széles tárházát kínálja.
Termékjellemzők:
• Stílusjegyei: hagyomány és innováció
• Gazdaságos forma
• Teljesen sík felület
• Gyorsan és egyszerűen kivitelezhető
• 10°-os tetőhajlászögtől alkalmazható
• Kerámia kiegészítők széles választékával áll rendelkezésre
Súly / m²: 48,4 kg/m2
Súly / raklap: 803 kg/raklap
