CONCEPT Grafit matt szegély 9.8x60x0,95 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Fagyállóság | igen |
| Felület | sima |
| Kiszerelés | darab |
| Máz | matt |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 1.31 kg |
| Szélesség cm | 9.8 cm |
| Szín | grafit |
| Termékcsalád | Concept |
| Alkalmazás | beltér,kültér |
| Vastagság cm | 0.95cm |
| Hosszúság cm | 60cm |
Leírás
A termék darabonként vásárolható. A pontos csomagolási adatokat a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 darab.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Hasonló termékek
ELEGANT SURFACE Silver Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Silver Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto A falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
ELEGANT SURFACE Pearl Inserto B falburkoló dekor 29,8x89,8x0,9 cm
11.950,00 Ft/db
11.950 Ft
Rendelhető
