Cold Crown Grey falburkoló 39,8x119,8x1,1 cm
Paraméterek
| Anyag | kerámia |
| Csomagolási mennyiség | 2 lap/doboz |
| Fagyállóság | nem |
| Felület | retifikált, strukturált |
| Kiszerelés | 0,95 m2/doboz |
| Máz | fényes |
| Minőség | I. osztály |
| Súly kg | 18.43 kg |
| Szélesség cm | 39.8 cm |
| Szín | szürke |
| Termékcsalád | Cold Princess |
| Alkalmazás | fürdőszoba |
| Vastagság cm | 1.1cm |
| Hosszúság cm | 119.8cm |
Leírás
Termékeink csomagolása az esetek nagy részében nem egész négyzetméterenként történik. A termék pontos csomagolási adatait a termékleírásban találja. Legkisebb vásárolható egység: 1 doboz.
Minimum 10-15% vágási veszteséggel minden esetben kalkulálni kell, így a felület mért méretéhez képest minimum +10% mennyiség kosárba helyezését javasoljuk.
Átvételkor ellenőrizze a dobozokon lévő műszaki számok egyezését (termék típusszám, osztályba sorolás, színárnyalati jelölés, kalibráció, gyártási dátum).
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
