Bachl Pir MV 60mm
Paraméterek
| Hőszigetelő képesség | λ 0.026 W/m K |
| Kiszerelés | 5,47 m2/csomag |
| Nyomószilárdság | 100-150 kPa |
| Súly kg | 11.5 kg |
| Típus | MV |
| Alkalmazás | lapostetők, födémek, padlók, padlófűtés |
| Szélesség mm | 625 mm |
| Hosszúság mm | 1250 mm |
Leírás
Lapostetők, teraszok, ipari padlók hőszigetelésére kifejlesztett poliuretán (PIR) keményhab hőszigetelő lemez. Élképzése körbefutó lépcsős, ennek köszönhetően az elemek hőhídmentesen kapcsolódnak. Kasírozása mindkét oldalon perforált üvegfátyol, mely lehetővé teszi a páravándorlást a szerkezetből.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
